Доставка та оплата

При одновременном заказе материала и вывозе строймусора Вы не платите за доставку, а оплачиваете только вывоз мусора - 750 гривен.
К сожалению мы не всегда успеваем обновлять цены на товар в каталоге.Актуальные цены находяться в прайс листе.Каталог только для изучения характеристик материалов.

Оплата товару

Доставка и опалатаОплата товару здійснюється за готівковим і безготівковим розрахунком.

Доставка товару

Доставка здійснюється по Києву та Київській області. Вартість доставки по Києву  250 гривень, ( вага не боллее 2,5 тонн). Безкоштовна доставка при замовленні на суму болле 35000 гривень (вага не більше 2,5 тонн). Доставка за межі Києва залежить від відстані до об’єкта від КП. У вартість доставки входить завантаження машини і транспортування до об’єкта. Вартість розвантаження та підйому матеріалу считаеться окремо.

Вивіз будсміття

Вартість вивозу будсміття по Києву 7000 гривень (вага не більше 2,2 тонн або обсяг 6м ³). Вартість послуг вантажників вважається окремо. Вартість вивозу будсміття може бути попутно від 350-400 гривень (крім центру міста) при цьому повинні бути дотриманні наступних умов:

  • кількість сміття не повинно перевищувати 500-700 кг або об’єм 2 куба.
  • немає суворої прив’язки за часом.

Увага при одночасному замовленні матеріалу та вивезенні будсміття ви не платите за доставку, а сплачуєте тільки вивіз будсміття 750 гривень.

Вартість послуг вантажників

Працює ліфт 7 гривні позиція (мішок від 30-50 кг, гіпсокартон без порізки). 10 гривень пачка профілів і вапняний розчин.
Ліфт відсутня 3.0 гривні за поверх (гіпсокартон мішки від 30 – 50 кг). 2 гривня за поверх (мішки від 20 – 25 кг, пачка профілів ).

Такі ж розцінки на винос мішків зі будсміття. Увага мішки із сміттям більше 50 кг вважаються за подвійним тарифом. Сміття який не підлягає фасовці вважається окремо. Фасовка сміття у мішки оплачіваеться за домовленістю. Будь-ласка уточнюйте остаточну вартість послуг вантажників, у менеджерів при замовленні матеріалу. При замовленні вантажників на винесення будсміття, уточнюйте детально кількість позицій. При самостійній фасовці сміття стежте щоб вага не перевищувала 40 кг.