Доставка та оплата

При одновременном заказе материала и вывозе строймусора Вы не платите за доставку, а оплачиваете только вывоз мусора - 800 гривен.
К сожалению мы не всегда успеваем обновлять цены на товар в каталоге.Актуальные цены находяться в прайс листе.Каталог только для изучения материалов.

Оплата товару

Доставка и опалатаОплата товару здійснюється за готівковим і безготівковим розрахунком.

Доставка товару

Доставка здійснюється по Києву та Київській області. Вартість доставки по Києву  250 гривень, ( вага не боллее 2,5 тонн). Безкоштовна доставка при замовленні на суму болле 35000 гривень (вага не більше 2,5 тонн). Доставка за межі Києва залежить від відстані до об’єкта від КП. У вартість доставки входить завантаження машини і транспортування до об’єкта. Вартість розвантаження та підйому матеріалу считаеться окремо.

Вивіз будсміття

Вартість вивозу будсміття по Києву 7000 гривень (вага не більше 2,2 тонн або обсяг 6м ³). Вартість послуг вантажників вважається окремо. Вартість вивозу будсміття може бути попутно від 400-450 гривень (крім центру міста) при цьому повинні бути дотриманні наступних умов:

  • кількість сміття не повинно перевищувати 500-700 кг або об’єм 2 куба.
  • немає суворої прив’язки за часом.

Увага при одночасному замовленні матеріалу та вивезенні будсміття ви не платите за доставку, а сплачуєте тільки вивіз будсміття 800 гривень.

Вартість послуг вантажників

Працює ліфт 300 гривен за тонну . 10 гривен пачка профилей,  Вапняний розчин по 400 гривен за тонну
Ліфт відсутня 3.0 гривні за поверх (гіпсокартон мішки від 30 – 50 кг). 4 гривня за поверх (Вапняний розчин, ГКЛ 1,2х3,0м

).

Розцінки на винос мішків зі будсміття 250грв. за тонну. Увага мішки із сміттям більше 50 кг вважаються за подвійним тарифом. Сміття який не підлягає фасовці вважається окремо. Фасовка сміття у мішки оплачіваеться за домовленістю. Будь-ласка уточнюйте остаточну вартість послуг вантажників, у менеджерів при замовленні матеріалу. При замовленні вантажників на винесення будсміття, уточнюйте детально кількість позицій. При самостійній фасовці сміття стежте щоб вага не перевищувала 40 кг.