Мінеральна вата Роклайт

Мінеральна вата Роклайт. Ціна: від 115.00 грн. Замовлення: +38 (067) 508-51-94 Опис: Мінеральна вата Роклайт – ця вата на мінеральній основі – надійна, вогнестійка та безпечна, використовується як прокладка з метою утеплення між блоками і цеглою.


Широке застосування така вата отримала як прокладка з метою утеплення між блоками і цеглою. Ця вата на мінеральній основі – надійна, вогнестійка та безпечна. Виготовляється з габро-базальтових гірських порід. Має високу температуру плавки (1000 градусів), що дає можливість проведення робіт при високих температурах. До того ж, мінеральна вата Роклайт гарно утримує тепло при пожежі і забезпечує цілісність конструкцій, запобігаючи деформацію і руйнування. Ще, дуже важливим моментом при виборі утеплювачів є натуральність. При горінні не викидає шкідливих речовин, а значить безпечний для здоров’я людей. Товщина утеплювача – 50 мм, щільність 30кг/метр куб, а розмір: 500 x 1000. В одній упаковці 6 метрів квадратних. Купити мінеральну вату Роклайт можна у нас в будь-який час доби. Ми швидко оформляємо замовлення, і вже в лічені дні утеплювач буде радувати ваше око і зігрівати серце. До того ж ціна на мінеральну вату Роклайт у нас найнижча. Поспішайте!

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>