Про нас

При одновременном заказе материала и вывозе строймусора Вы не платите за доставку, а оплачиваете только вывоз мусора - 900 гривен.
К сожалению мы не всегда успеваем обновлять цены на товар в каталоге.Актуальные цены находяться в прайс листе.Каталог только для изучения материалов.

о компании StroylogisticНаша компанія вже більше 9 років займається продажем будматеріалів і безпосередньої доставки їх до споживача . Вже більше 2 – х років ми представлені в Інтернеті.

За цей час ми налагодили тісну співпрацю з провідними виробниками будматеріалів. Продукція , пропонована нами на ринку , ретельно відібрана серед великого різноманіття матеріалів і відповідає високим вимогам за якістю і ціною . Ми постійно розширюємо наш асортимент , але головним критерієм для нас завжди залишиться правильне співвідношення якості і ціни на матеріал.

Крім постачальників ми маємо велику базу постійних клієнтів , майстрів і виконробів , які не один рік працюють з нами , впевнені у нашій надійності як постачальників і чесності як продавців.

Досвідчені менеджери нашої компанії допоможуть Вам підібрати матеріали для будівництва та оздоблювальних робіт , зроблять необхідні розрахунки , допоможуть оптимізувати Ваше замовлення і підібрати потрібні матеріали , щоб заощадити на доставці й на ціні матеріалів.

Висока якість матеріалів , низькі ціни , відмінна логістика , привітність і професіоналізм будь-якого співробітника від вантажників до директора – всі разом є запорукою успіху і гарантом нашого взаємовигідного ефективного співробітництва.