Доставка та оплата

При одновременном заказе материала и вывозе строймусора Вы не платите за доставку, а оплачиваете только вывоз мусора - 900 гривен.
К сожалению мы не всегда успеваем обновлять цены на товар в каталоге.Актуальные цены находяться в прайс листе.Каталог только для изучения материалов.

Оплата товару

Доставка и опалатаОплата товару здійснюється за готівковим і безготівковим розрахунком.

Доставка товару

Доставка здійснюється по Києву та Київській області. Вартість доставки по Києву  250 гривень, ( вага не боллее 2,5 тонн). Безкоштовна доставка при замовленні на суму болле 35000 гривень (вага не більше 2,5 тонн). Доставка за межі Києва залежить від відстані до об’єкта від КП. У вартість доставки входить завантаження машини і транспортування до об’єкта. Вартість розвантаження та підйому матеріалу считаеться окремо.

Вивіз будсміття

Вартість вивозу будсміття по Києву 900 гривень (вага не більше 2,2 тонн або обсяг 6м ³). Вартість послуг вантажників вважається окремо. Вартість вивозу будсміття може бути попутно від 450-500 гривень (крім центру міста) при цьому повинні бути дотриманні наступних умов:

  • кількість сміття не повинно перевищувати 500-700 кг або об’єм 2 куба.
  • немає суворої прив’язки за часом.

Увага при одночасному замовленні матеріалу та вивезенні будсміття ви не платите за доставку, а сплачуєте тільки вивіз будсміття 900 гривень.

Вартість послуг вантажників

Працює ліфт 300 гривен за тонну . 10 гривен пачка профилей,  Вапняний розчин по 400 гривен за тонну
Ліфт відсутня 3.0 гривні за поверх (гіпсокартон мішки від 30 – 50 кг). 4 гривня за поверх (Вапняний розчин, ГКЛ 1,2х3,0м

).

Розцінки на винос мішків з будсміття 300грв. за тонну. Увага мішки із сміттям більше 50 кг вважаються за подвійним тарифом. Сміття який не підлягає фасовці вважається окремо. Фасовка сміття у мішки оплачіваеться за домовленістю. Будь-ласка уточнюйте остаточну вартість послуг вантажників, у менеджерів при замовленні матеріалу. При замовленні вантажників на винесення будсміття, уточнюйте детально кількість позицій. При самостійній фасовці сміття стежте щоб вага не перевищувала 40 кг.