Вивіз сміття

При одновременном заказе материала и вывозе строймусора Вы не платите за доставку, а оплачиваете только вывоз мусора - 900 гривен.
К сожалению мы не всегда успеваем обновлять цены на товар в каталоге.Актуальные цены находяться в прайс листе.Каталог только для изучения материалов.

Вивіз будівельного сміття

Наша компанія має можливість у комплексі виконати одночасно кілька послуг: демонтаж, вивіз будсміття, доставка та вивантаження будматеріалів. Рано чи пізно в кожен будинок, квартиру, офіс приходить ремонт. Проведення будь-яких ремонтно -будівельних робіт тягне за собою накопичення всілякого будівельного сміття. Автомобіль ГАЗ 3302 розрахований на навантаження 6м3 або 2,2 тонн вантажу. Вантаж може бути важким ( бій цегли, бетону, грунт) а також і легким ( дошки, гілки, коробки, утиль і т.д.), тобто за обсягом легкий сміття заповнює всю машину на 6м3, а вага може становити менше 2,2 тонн. Виходячи з цього, водій вантажівки стежить за вантаженням машини і регулює процес. Якщо у вас великі масштаби будівельних робіт , то вам буде вигідніше підгадати момент суміщення доставкм будівельних матеріалів з ​​вивезенням сміття. Ну а якщо необхідно, ми допоможемо вам правильно визначити час доставки для організації подальшого вивозу сміття. Повірте, нам це теж вигідно. Більше того , у нас ви отримуєте можливість повернення залишилися будівельних матеріалів назад на склад за умови цілісності упаковки та товарного вигляду. Так як ми працюємо з багатьма замовниками , у нас є можливість взяти на склад ваші залишки і досить безболісно реалізувати їх пізніше. І головне – ми завжди раді кожному клієнту.