Гіпсоплита пазогребнева КНАУФ 667х500х80мм

Гіпсоплита пазогребнева КНАУФ Виробник: Кнауф Україна Цена: 86,00 грн. Заказ: +38 (067) 508-51-94 Описе: Гіпсоплита пазогребнева КНАУФ 667х500х80мм .


Гіпсоплити пазогребневі 667х500х80мм своєю структурою розрізняються на стандартні і вологостійкі. Вологостійкі гіпсоплити, для відмінності з звичайними стандартними, фарбують у зелений колір. Такі гідрофібізірованние пазогребневі блоки використовують в приміщеннях, де передбачається підвищена вологість.

Перевага пазогребневих блоків:

  • швидкість нескладного монтажу конструкцій, навіть у порівнянні з гіпсокартном ;
  • вартість монтажу перегородок з гіпсоплити нижче, ніж з гіпсокартону, піноблоків і цегли ;
  • волого-і вогнестійкість ;
  • екологічність, гіпоалергенність, що забезпечують безпечне і комфортне проживання, так як виготовляються з природної сировини, що не містить шкідливих речовин.

Ціна і вартість, а також доставка гіпсоплити залежить від багатьох факторів, тому попередньо узгоджується з менеджерами.

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>