Профиль для гипсокартона СД - 60

Профіль CD-47/17 3м.

Профіль CD-47 3000мм Цена: 28,50грн. Замовлення: +38 (067) 508-51-94 Опис: Профіль CD-47/17 товщина металу 0,40 мм, довжина 3000 міліметрів.


Металевий профіль CD-47/17 3м. Його в простолюдді називають “стієчний профіль” Він використовується в парі з Профілем UD-17 направляючим і використовується для будь-яких гіпсокартонних конструкцій: перегородок, стель, утеплення стін, їх звукоізоляція і так далі. Цей профіль є найпоширенішим в монтажі конструкцій. Принцип монтажу даного профілю в наступному, якщо ви робите перегородку або потовщуєте стіну, то спочатку ви прикручуєте направляючий профіль на стелю, потім за рівнем на підлогу. Потім заводите наш профіль “стієчний” і фіксуєте його саморізами. І потім так само ріжете стієчний профіль на ребра жорсткості, щоб конструкція була міцною з’єднуючи профіль за допомогою “крабів”. Так само робиться обрешітка на стелю. Даний метало-профіль можна використовувати для арок. Просто ріжете профіль ножицями по металу, по всій довжині і вигинаєте його як вам потрібно. Або якщо ви робите багаторівневі стелі і в тому числі вигини, то даний профіль ріжете за принципом, як на арку. Вибираючи металопрофіль, звертайте увагу на те, щоб він був не деформованим. Щоб товщина профілю була 0,40 мм, що говорить про його міцність.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>