Профиль ЦВ - 50

Профіль CW-75/50 3м.

Профіль CW-75/50 3000мм Ціна: 46,00грн. Замовити: +38 (067) 508-51-94 Опис: Профіль CW-75 3м товщина металу 0,45мм довжина 3000 мм.


Стієчний профіль CW 75 використовується в будівництві для монтажу вертикальних стійок каркасу, який встановлюють при роботі з гібсокартоном для встановлення внутрішніх стін і міжкімнатних перегородок висотою до 3 метрів. Профіль зроблений з оцинкованої сталі, його товщина 0,45 мм. Кріплення стійкового профілю в направляючій проводиться за допомогою шурупів або методом просічки з відгином. Габарити профілю: довжина – 3 м, ширина спинки профілю – 75 мм, висота бічних полиць профілю (стандартна) – 50 мм. Завдяки спеціальним Н-подібним насічкам на спинці профілю, розташованим по всій його довжині, можна без труднощів зробити отвір для проводки, яка знаходитися всередині гіпсокартонної стіни. Стієчний профіль – універсальний матеріал, з успіхом використовується в багатьох інших будівлях: вагонки, деревно-стружкових, плит OSB, та інших матеріалів.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>