Алебастр Артемівський

Алебастр Артемівський 30кг. Виробник: Україна Ціна: 56,00 грн. Замовити: +38 (067) 508-51-94 Опис: Алебастр Артемівський, гіпс, мішок 30 кг.


Алебастр використовують в будівельних цілях, в роботах з реставрації об’єктів архітектури, ремонту приміщень. Також алебастр застосовують як зв’язуючий компонент для дотичних площин, тому суміш незамінна в технології виробництва і ремонту перегородок з гіпсу, гіпсокартону, вентиляційних коробів, виробів з гіпсоволокна, гіпсостружкі та ін Алебастр Артемівський допоможе легко усунути нерівності стель і стін. Використання матеріалу допустимо в тих будівлях, де відносна вологість повітря становить до 60%. Купити Алебастр ( Артемовський ) можна також для застосування при закладенні електропроводки, раковин, вибоїн. Для алебастру Артемівського характерні середній помел і нормальне тверднення. Матеріал виготовляється з сировини, що видобувається в Артемівському родовищі – найбільшому за запасами чистого гіпсу ідеальної якості. Продукт славиться унікальною білизною, а високотехнологічність розробки гарантує неперевершену якість суміші. Покупця приємно здивує доступна ціна на Алебастр (Артемовський). Для приготування суміші потрібно 100 грам алебастру на 70 грам води, використовувати її слід за 10 хвилин.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>