Штукатурка Изогипс Экогипс

“Izogips” Єко

«Isogips» Єко (Турція) 30 кг. Виробник: Турція Ціна: 165,00 грн. Заказ: +38 (067) 508-51-94 Описание: «Isogips» Єко (Турція) мішок 30 кг.


З чого починаються красиві стіни в наших квартирах ? Напевно, з добре обштукатуреної поверхні. Для початкового – так званого чорнового вирівнювання можна купити ізогіпс Еко. Вартість тридцятикілограмовий мішка 50 – гривень. З якого матеріалу виконані стіни значення не має. Суміш ізогіпс Еко підійде для вирівнювання стін з наступних матеріалів: цегла, камінь, бетон, пінобетон, дерево, гіпсокартон. Оштукатурена поверхня завжди має насичений білий колір. Суміш дозволяє зашпаклювати як зовсім маленькі, в півсантиметра, так і більш значні, у кілька сантиметрів нерівності. Прі висиханні ізогіпс не дає тріщин, працювати з ним абсолютно безпечно, він не містить азбесту і не має різкого запаху. Якщо суміш наноситься на поверхню тонким шаром, приблизно 1 мм, то витрата складе 1кг/кв.метр. Застосовувати ізогіпс Еко можна тільки для внутрішніх робіт в сухих приміщеннях. Якщо приміщення вологе, потрібно інший тип суміші.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>