Полимин М-100

Полімін М-100

Полімін М-100 кладка цегли + штукатурка 25кг Виробник: Полимин Ціна:59,00 грн. Замовити: +38 (067) 508-51-94 Опис: Суха суміш Полімін М-100 для кладки цегли + штукатурки, мішок 25кг.


Суху суміш Полімін М-100 застосовують для штукатурення поверхонь, а також для цегляної кладки. Даний вид розчину рекомендується використовувати як для робіт зовні будівлі, так і внутрішньої обробки приміщень. Полімін М-100 складається з портландцементу і кварцового піску, спеціальних мінеральних складових. Завдяки такому складу розчин є морозостійким, водовідштовхувальним і найголовніше екологічно чистим, що важливо при ремонтних роботах в дитячих кімнатах. Купити Полімін М-100 для кладки цегли або для нанесення штукатурки можна в будівельних магазинах і ринках. У нас ціна на Полімін М-100 – 31гривня. Суміш необхідно змішати з водою, і отриманий розчин наносити на заздалегідь очищену і підготовлену поверхню методом наброса. Потім вирівнюють за допомогою будівельного правила і зачищають тертками. Якщо вам потрібна велика товщина шару, то, не чекаючи, висихання попереднього шару накидають іще один. Для завантажених і мобільних покупців можна замовити Полімін М-100 в нашому інтернет – магазині.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>