Пенополистирольные плиты TEHNOPLEX

Екструдований пінополістирол Technoplex

Пінополістирол Technoplex. Ціна: від 29.00 грн. Замовлення: +38 (067) 508-51-94 Опис: Завдяки легкості і гнучкості, полотна утеплювача прості в монтажі, забезпечують щільне прилягання до поверхні будь-якої конфігурації. Він зручний для транспортування, без праці стискається в компактні упаковки.


Представляємо вам утеплювач нового покоління – екструдований пінополістирол Technoplex. Цей матеріал справді універсальний, він може застосовуватися для утеплення як будівель, так і інженерних споруд. Особливо добре пінополістирольні плити Technoplex зарекомендували себе в умовах високих механічних навантажень.

Technoplex (118х60х2см) 0,708м2 шт. склад 29
Technoplex (118х60х3см) 0,708м2 шт. склад 41
Technoplex (118х60х5см) 0,708м2 шт. склад 75

Чому потрібно замовити саме Technoplex?

  • Він не гігроскопічний (не розбухає навіть при попаданні у воду) і відрізняється простотою монтажу.
  • Хімічно стійкий до впливу розчинів солей. Луги і слабкі кислоти так само не пошкоджують матеріал.
  • Не схильний до гниття, старіння і усадки.
  • Гризуни (і навіть бактерії) не можуть в ньому жити.

Поширені кілька видів плит Technoplex, які рекомендується застосовувати для певних цілей. Наприклад, для інженерних цілей застосовують Technoplex 45. Для зовнішнього утеплення – Technoplex 30250, а для підлог і покрівель Technoplex 35 250. Ціна на екструдований пінополістирол Technoplex залежить від його виду, дивіться прайс вище, і країни-виробника. Звичайно, вартість Technoplex вітчизняного виробництва менше, ніж ввезеного з-за кордону.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>