Мінеральна вата IZOVER

Мінеральна вата IZOVER. Ціна: 280.00 грн. Заказ: +38 (067) 508-51-94 Опис: Теплоізоляційний матеріал на основі мінеральної вати ISOVER широко використовується в сучасному будівництві. Відрізняється від аналогів невеликою вагою і еластичністю.


Теплоізоляційний матеріал на основі мінеральної вати ISOVER широко використовується в сучасному будівництві. Відрізняється від аналогів невеликою вагою і еластичністю. У продажу представлений двома категоріями: ізоляційними матами, сильно стиснутими в обсязі, згорнутими в рулон і плитами. Завдяки своїй надійності і невибагливості сфера застосування цього виду теплоізоляції дуже широка. Укладають ISOVER в стіни, підлогу, їм утеплюють покрівлі та фасади будинків. Використовують у будівництві лазень і саун, а також для ізоляції звуків у приміщеннях. Він добре зберігає тепло, форму, стійкий до вологи, екологічно чистий. До складу входять: пісок, вапняк, сода. Найбільша гідність, це простота в монтажі (укладанні). Матеріал виготовляється по Європейським стандартам якості і має запатентовану технологію, що робить його використання безпечним і довговічним. Купити ISOVER можна в будь-якому будівельному гіпермаркеті, на роздрібних торгових точках і у офіційних дистриб’юторів. Великий вибір видів матеріалу представлений в інтернет-магазинах. Ціна на мінеральну вату ISOVER залежить від області застосування і коливається в межах півтори тисячі рублів за упаковку.

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>