Минеральная вата кнауф

Мінеральна вата КНАУФ

Мінеральна вата КНАУФ Ціна: от 280.00 грн. Заказати по тел: 8 (067) 508-51-94 Опис товару: Мінеральна вата КНАУФ – негорючий натуральний утеплювач компанії КНАУФ.


Мінеральна вата Knauf виробляється одним із зарубіжних лідерів на ринку будівельних та оздоблювальних матеріалів. Фахівці давно працюють з нею для створення теплової, протипожежної та звукової ізоляції. Матеріал укладається в стіни і покрівлі будинків, їм утеплюють підлогу та горища в різних житлових і промислових приміщеннях, він використовується при роботі з перекриттями і перегородками. Ізоляційний матеріал цього виду створений спеціально для внутрішнього укладання, оскільки володіє чутливістю до зовнішніх струсів і вібрацій.

Мінеральна вата Кнауф 50мм 16,8м2 рул. склад 185

Теплоізоляція цієї марки запам’яталася споживачеві якостями, що вказані нижче.

  •     Екологічно чиста (зроблена на основі базальту за технологією ECOSE).
  •     Абсолютно пожаробезопасна (підтверджено необхідними сертифікатами).
  •     Випускається в зручних для покупця формах (плити, мати і рулони для ізоляції).
  •     Легка по вазі і зручна в монтажі.

Купити мінеральну вату Knauf можна в гіпермаркетах будматеріалів, на точках роздрібної торгівлі. Також великий вибір видів цього товару представлений в інтернет-магазинах і у офіційних дистриб’юторів. При цьому ціна на мінеральну вату Knauf варіюється від 185грн за упаковку, і залежить від розміру і щільності матеріалу.

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>