ursa-terra

Мінеральна вата УРСА ТЕРРА, URSA TERRA.

Мінеральна вата УРСА ТЕРРА. Ціна: від 235.00 грн. Замовлення за телефоном: +38 (067) 508-51-94 Опис: Мінеральна вата Урса Терра – це теплоізоляційний матеріал для зовнішніх стін, безперечні переваги якого обумовлюють його незмінний попит.


Завдяки легкості і гнучкості, полотна утеплювача прості в монтажі, забезпечують щільне прилягання до поверхні будь-якої конфігурації. Він зручний для транспортування, без праці стискається в компактні упаковки.

802 Минер.вата Урса терра 50мм 15 м2 рул. склад 235,00 грн.
804 Минер.вата Урса терра 50мм 16,8 м2 рул. склад 250,00 грн.
805 Минер.вата Урса терра 50мм 24 м2 рул. склад 360,00 грн.

Володіючи низькою теплопровідністю, мінеральна вата забезпечує теплоізоляцію взимку і захищає приміщення від спеки влітку. Цей матеріал володіє також гарними звукоізоляційними властивостями. Даний утеплювач не злежується, міцний і має тривалий термін служби – до 50 років. Матеріал мінеральної вати Урса Терра, в основі якого лежить скловолокно, екологічний і пожежобезпечний. Купити мінеральну вату Урса Терра можна в нашій будівельній фірмі, без участі посередників, завдяки чому вартість Урса Терра буде мати мінімальну націнку. Зручно придбати цей утеплювач через інтернет-магазини. У випадку великої кількості необхідного матеріалу замовити Урса Терра можна також в торговому представництві компанії, де при проведенні акцій розпродажів ціна на Урса Терра має серйозні знижки.

Читайте также на сайте https://stroylogistic.kiev.ua

Оставить отзыв

XHTML: Спам убивается мгновенно, но что-бы оставить ОТЗЫВ об этом материале мы разрешаем Вам использовать следующие теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>